top of page

Sorular ve Cevaplar

Bilmeniz Gerekenler

Pelin Pelet hakkında ya da genel olarak tüm tedarikçiler hakkında sorularınız mı var? Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular bölümüne göz atın. Başka sorularınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Profesyonel ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz cevapları size vermeye hazır.

1668510802476.jpg

Minimum sipariş miktarı nedir?

Ürettiğimiz çam peletleri sadece yakıt olarak değil aynı zamanda kedi kumu olarak ta kullanılabilir. %100 doğal olduğu için ürünlerimizi evimizin minik üyelerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürün paketlerimiz minimum 1,5 kg olup istenilen miktarda sipariş edebilirsiniz. 

pelet-yakıt.jpg

Bana en uygun ürünün hangisi olduğunu nasıl anlarım?

Size en uygun ürünü birlikte seçebilir, aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Örneğin kedi kumunda aklınıza ne takılıyor? Boyut mu? Topaklanma özelliği mi? Yoksa doğal olup olmadığı mı? Bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Yada diyelim ki sobanızda veya kaloriferinizde hangi boyutta pelet yakıta ihtiyacınız olduğunu yine bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

1668510884465[3151]_edited.jpg

Teslimatlar nasıl olmaktadır?

Kedi kumu olan ürünlerimiz anlaşmalı kargolar ile gönderilmektedir. Yakıt ürünlerimiz ise fabrika önü teslimdir. Nakliyemiz kısa süre içinde hizmet vermeye başlayacaktır.

bottom of page